İl Genel Meclisinin Yeni Üyelerinden Kurum Ziyaretleri 

Karaman İl Genel Meclisi tam kadro kurum ziyaretlerine başladı.

İl Genel Meclisinin Yeni Üyelerinden Kurum Ziyaretleri 

Bir günde dört ayrı kurum ziyaret eden İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar ve İl Genel Meclisi Üyeleri ilk olarak İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar'ı makamında ziyaret etti. İlimiz ve ilçelerimizde güvenlik noktasında yapılması gereken ve planlanan işlerle ilgili karşılıklı istişarelerde bulunan ziyaret sonunda Ziraat Odası Başkanı Mehmet Bayram ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret eden İl Genel Meclis üyeleri İl Genel Meclisi ve Ziraat Odası işbirliği ile yapılacak yeni projeler ile ilimiz tarımına ve çiftçilerimize verilen destekler hakkında fikir alışverişinde bulundular. 
İl Sağlık Müdürlüğüne atanan Sağlık Müdürü Dr.Adnan Kurşun'a gerçekleştiren ziyarette ise merkez ve ilçelerdeki güncel sağlık sorunlarını görüşüp değerlendirdiler.
Günün sonunda Şoförler Odası Başkanı Cemalettin Canuylasi'yi ziyaret eden İl Genel Meclis üyeleri adına ziyaretler hakkında açıklamada bulunan İl Genel Meclis Başkanı Adem Kapar, “Bu kapsamda tarımdan turizme, sağlıktan spora kadar ilimizdeki bütün kamu, kurum ve kuruluşlarla uyum içerisinde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu vesileyle şahsım ve İl Genel Meclisimiz adına tüm kurumlarımıza çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 16:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285