banner358

İngilizce Ve Fransızca Dil Eğitimi Kayıtları Başladı

Karaman Gençlik Kulübü, 2017-2018 yaz dönemi içerisinde yetişkinlerin, gençlerin ve çocukların boş zamanlarını değerlendirmesi, kişisel gelişimlerine ve dil becerilerine katkı sağlamak için her dönem olduğu gibi bu dönem de Yabancı Dil Eğitimi kursu açacak.

İngilizce Ve Fransızca Dil Eğitimi Kayıtları Başladı

İngilizce Çocuk Grupları için bu dönem 2 farklı çocuk grubu oluşturulacak. İlk grup ilköğretim 1. 2. 3. 4. sınıfa geçen çocuklar için, 2. grup ise 5. 6. 7. 8. sınıfa geçen çocuklar için olacak. İlk grup ilköğretim 1. 2. 3,4. sınıfa geçen çocuklar için açılacak olan kursumuzda görsel, işitsel materyaller kullanılarak ders yapılacak.

Konuyla ilgili olarak Kulüpten yapılan açıklamada, “Mekân dışı aktiviteler, takım çalışmaları ve oyunlarla öğrenmeye ağırlık verilecektir. Kâğıt kalem ile yazılı dersler yapılmayacaktır. 2. grup ise 5. 6. 7. 8. sınıfa geçen çocuklar için açılacak kursumuzda görsel, işitsel materyaller kullanılarak ders yapılacaktır. Mekân dışı aktiviteler ve oyunlarla öğrenmeye ağırlık verilecektir. Ayrıca çocuklarımızın İngilizce yazma ve okuma becerilerini geliştirecek şekilde dersler işlenecektir. Her iki çocuk grubu İngilizce Dil Eğitimi kurslarımız hafta içi ve toplamda haftada 6 ders saati olacaktır. Kursumuz 2 ay sürecektir. Ders Başlama Tarihi: 3 Temmuz Salı 2018 Fransızca Yetişkin Grubu AGH gönüllümüz "Imad" ile kişisel ve dil becerilerini artırmaya yönelik, 5 haftalık toplamda 28 ders saati olacak olan kursumuzdan, 15-35 yaş arası üyelerimiz faydalanabileceklerdir. Üyelerimiz dışında öğrenci kabul edilmemektedir. Fransızca Dersleri; 27 Haziran ile 27 Temmuz tarihleri arasında, Haftada 2 gün toplam 6 ders olarak yapılacaktır. (Gerek görülürse dersler uzatılabilir) Eğitim dili İngilizce olacaktır. Gerektiğinde Türkçe destek verilecektir. Başvuru ve üyelik için derneğimiz ofisine gelmelisiniz Daha fazla bilgi ve kayıt olmak için 2. İstasyon Cd. Gümüşler İşhanı karşısındaki Karaman Gençlik Kulübü Derneğimiz binasına bekliyoruz” dendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285