banner358

Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu’ndan Nezaket Ziyareti

Vali Fahri Meral, mahalle ve köy muhtarlarının, imar barışına yönelik bilgilendirilmesi amacıyla düzenlenen toplantıya katılmak üzere ilimize gelen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu’nu kabul etti.

Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu’ndan Nezaket Ziyareti

20 Haziran 2018 Çarşamba günü Valilik Makamında gerçekleşen ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Türkmen Hacıhaliloğlu’nun da eşlik ettiği ziyarette, kabulden dolayı Vali Meral’e teşekkür eden Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu, Sayın Başbakanımızın talimatları doğrultusunda “İmar Barışı” sürecinin etkin olarak yürütülmesini sağlamak için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından ülke genelinde 81 ilde mahalle ve köy muhtarlarına yönelik olarak ilimizde Lütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek bilgilendirme toplantısı hakkında Vali Meral’e bilgiler verdi.

Vali Meral, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Müsteşar Yardımcısı Tuzcuğoğlu’na teşekkür etti ve düzenlenecek olan toplantının hayırlı olması temennisinde bulundu.

Ziyaretin sonunda Müsteşar Yardımcısı Tuzcuoğlu, Vali Meral’e Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan “Osmanlı İmparatorluğunda Çevre ve Şehir” isimli kitap hediye etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285