Kadrolar Yeniden Oluşturuluyor

Belediye Başkanı Savaş Kalaycı tarafından yapılan atama ile Belediye Başkan Yardımcılığına Eyüp Hüsamettin Aslan getirildi.

Kadrolar Yeniden Oluşturuluyor

31 Mart 2019 tarihinde yapılan mahalli idareler seçimlerinde Belediye Başkanı seçilen ve 9 Nisan 2019 tarihinde görevine başlayan Başkan Kalaycı, çalışma kadrosunu belirlemeye başladı.
Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi'nde idareci olarak görev yapan Eyüp Hüsamettin Aslan, Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.
Başkan Yardımcısı Eyüp Hüsamettin Aslan Kimdir?
1967 yılında İstanbul’da doğdu. Erciyes Üniversitesi Turizm İşletme Bölümü’nden mezun oldu. 1993-1998 yılları arasında Emniyet Genel Müdürlüğü’nde görev yaptı. 2005 yılından itibaren Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi’nde idareci olarak görev aldı. 19 Nisan 2019 tarihinde Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atanan Aslan, evli ve 3 çocuk babası olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2019, 13:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hemseri
Hemseri - 2 yıl Önce

Iyi de baş belası Çalışkan efendi yine başkan yardımcısı olmuş! Ne anladık ki biz bu işten adam istenmiyor ama yine de kalıyor yönetimde belediyenin. Karamanlının verdiği oy boşunaymış demek aynı hamam aynı tas devam....!

SIRADAKİ HABER

banner284

banner285