banner324

Karaman Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi 24 Nisan’dan İtibaren 82.Yıl’da 

Karaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi (ADSM) 24 Nisan Pazartesi gününden itibaren eski Karaman Devlet Hastanesi Ek Binasında hizmet vermeye başlayacak.

Karaman Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi 24 Nisan’dan İtibaren 82.Yıl’da 

Yapım şekli olarak sağlık hizmeti sunumuna uygun olmayan, özellikle asansörün de bulunmaması nedeniyle yaşlı, çocuklu ve engelli hastalar için sağlık hizmeti almak büyük ızdırap haline gelen Karaman ADSM bundan böyle Piri Reis Mahallesi Atatürk Caddesinde bulunan 82. Yıl olarak bilinen eski Devlet Hastanesi Ek binasında kaliteli, eşit ve ulaşılabilir sağlık hizmeti sunulabilinecek.   
Karaman Valiliği İl Özel İdaresi katkılarıyla yeniden planlanarak tadilatı tamamlanan eski Karaman Devlet Hastanesi Ek Binasında hastaların nitelikli ve konforlu sağlık hizmeti almaları adına hazır hale getirildi. Yeni ADSM’de tüm diş ünitelerinin yenilenmesinin yanında hasta ve çalışanlara yönelik tüm mobilya ve malzemelerde yeniden alındı. 
Karamanlıların 24 Nisan Pazartesi gününden itibaren muayene ve tedavilerine 82.Yıl Binasında devam edilecek olup eski binada her hangi bir işlem yapılmayacak.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285