Muhtarlar Toplantısına Katılan Vali Meral: Benimle Veya İlgili Daire Müdürlerimizle Birebir Görüşerek Sorun Ve İsteklerini İletin

Vali Fahri Meral ilimiz merkez ve merkeze bağlı kasaba mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Muhtarlar Toplantısına Katılan Vali Meral: Benimle Veya İlgili Daire Müdürlerimizle Birebir Görüşerek Sorun Ve İsteklerini İletin

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Meral’in yanı sıra, Belediye Başkan Vekili Duran Kabaağaç, İl Emniyet Müdürü Levent Tutuk, daire müdürleri, merkeze bağlı 56 mahalle muhtarıyla 2 beldeden 7 mahalle muhtarı katıldı.

Toplantı, Vali Meral’in hayırlara vesile olması dilek ve temennisi ile başladı. Daha sonra muhtarlar sırası ile söz alarak mahallelerindeki alt yapı, yol, su elektrik, eğitim ve yatırımlar ile ilgili taleplerini, sorunlarını ilettiler. Muhtarların sorun ve taleplerine yönelik toplantıda hazır bulanan kurum müdürleri ilgili muhtarlara gerekli bilgilendirmeleri yaparak, istişare ve çözümler için gerekli notları aldılar.

Toplantının sonunda Vali Meral “Toplantının hayırlara vesile olmasını diliyorum. Benimle veya ilgili daire müdürlerimizle bire bir görüşerek sorun ve isteklerinizi kararlılıkla hep birlikte çözelim. Toplantıya katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284