Mülki İdare Amirlerine Veda Yemeği

Geçtiğimiz hafta sonu çıkan Mülki İdare Amirleri Yaz Kararnamesi ile önümüzdeki günlerde ilimizden ayrılacak mülki idare amirleri için Karaman Polisevinde bir veda yemeği düzenlendi.

Mülki İdare Amirlerine Veda Yemeği

23 Ağustos 2017 Çarşamba günü İlimiz Valisi Fahri Meral ve eşi Zehra Meral’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen yemeğe Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Vali Yardımcıları Kaya Çelik, Dr. Sezer Işıktaş, Hakan Ezgi, Ayrancı Kaymakamı ve Vali Yardımcısı Vekili Mustafa Türkcan, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İl Jandarma Komutan Vekili Yarbay Mehmet Taşdemir, Ermenek Kaymakamı Mesut Tabakcıoğlu, Başyayla Kaymakamı Fatih Kaşıkçı, Sarıveliler Kaymakamı Hasan Sadebıyık, Kazımkarabekir Kaymakamı Ramazan Polat ve eşleri katıldı.

Veda yemeğinde bir konuşma yapan Vali Meral, görev yerleri değişen Kaymakam ve Vali Yardımcılarına görev yaptıkları süre içerisinde Karaman’a verdikleri hizmetlerden dolayı ayrı ayrı teşekkür etti. Yeni atandıkları bölgelerde de aynı başarılı çizgilerini devam ettireceklerine olan inancını belirten Vali Meral, bir süre sonra Karaman’dan ayrılarak yeni görev yerlerine gidecek olan Vali Yardımcıları Dr. Sezer Işıktaş, Kaya Çelik ve, Hakan Ezgi ve Ermenek Kaymakamı Mesut Tabakcıoğlu’na başarılar dileyerek görev yapacakları bölgelerde aileleriyle birlikte sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam temenni etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284