Prof. Dr. Mehmet Karataş’tan Teşekkür Mesajı

FETÖ’nün 15 Temmuzda kalkıştığı hain darbe girişimin ardından ülke genelinde OHAL ilan edilmesi nedeniyle birçok üniversitede rektörlük seçimleri ertelenmişti.

Prof. Dr. Mehmet Karataş’tan Teşekkür Mesajı
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörlük seçimlerinde aday olan ve süreçte demokratik seçim çalışmalarını sürdüren Prof. Dr. Mehmet Karataş seçimlerin ertelenmesinin ardından adaylık sürecinde kendisine destek olan tüm kesimlere teşekkür mesajı yayınladı.
Karataş mesajında şunları söyledi; “15 Mayıs 2016 tarihinden bu yana sürdürdüğümüz rektörlük seçim sürecinde, ‘Birlikte Yönetip, Birlikte Üretelim’ değişim ve dönüşüm vizyonu çerçevesinde tüm projelerimizi Üniversitemiz mensupları ve Karaman kamuoyuyla paylaştık.
Proje odaklı yürüttüğümüz bu süreçte her öğretim üyemize tek tek ulaşıp yapmak istediklerimizi aktardık, onların da fikirlerini aldık. Karaman kamuoyunun bilgilenmesi için, projelerimizi yerel basınla paylaştık. Tüm yerel basının katkısını aldık. Süreci, Üniversitemize ve bize yakışan sağduyu ve olgunlukta tamamladık. Ancak, YÖK tarafından seçim ileri bir tarihe ertelendi. Olanda hayır vardır diye düşünüyoruz. Bu süreçte, destek ve önerileriyle bize güç ve katkı veren Üniversite mensubumuz değerli hocalarımız ile yerel basınımızın kıymetli temsilcilerine gönül dolusu teşekkürlerimi sunuyorum. Üniversitemiz için üstlenmek istediğimiz sorumluluğun gereği olarak tekrar olabilecek bir seçimde her türlü katkıyı vermeye ve daha güzel bir KMÜ hayalini gerçekleştirmek için aşkla şevkle çalışmaya hazır olduğumuzu kamuoyuyla paylaşmak isterim.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284