Ramazan Bayramı ve Babalar Gününe Özel İndirim

Ptt Ramazan Bayramı ve Babalar gününe özel indirim düzenledi.

Ramazan Bayramı ve Babalar Gününe Özel İndirim

Konuyla ilgili olarak Karaman Ptt Başmüdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada,''Ramazan Bayramı için özel olarak hazırlanmış olan tebrik kartları, tüm PTT şubelerinde vatandaşlarımızın hizmetine sunulduğu gibi, bu tebrik kartlarının tercih edilmesi halinde, sadece gönderi ücreti ödenmesi gerekecek.

“Tüm özel günlerde olduğu gibi kampanya 28 Mayıs ile 14 Haziran tarihleri arasında, postaya verilen yurt içi posta kargosu ve APS/Kurye gönderilerine yüzde 30 indirim uygulanacaktır.”

Bu hizmetlerin yanında PTT’ nin mobil telefon şebekesi PTTcell, oldukça ekonomik fiyatlarla vatandaşların hizmetine sunulmuştur. PTTCell aboneleri ekonomik fiyatlarla görüşme yapabiliyor.

Her adımda yeni hizmetler sunmak amacıyla örneklerinden biri olan e-PTTAVM, Ülkemizin ilk 3 boyutlu alışveriş merkezi. 3 Boyutlu bir sistemle internet aracılığıyla hizmet sunuyor. e-PttAVM Mağazalar sekmesinde Karaman Posta Pazarı olarak Karaman PTT Başmüdürlüğümüz yöresel ürünler mağazamızı açmış bulunmaktayız. Meşhur Ermenek Pekmez Helvası satışlarımız başlamıştır.

Bu vesile ile tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramını tebrik eder ve hayırlı Ramazanlar dileriz.''ifadelerine yer verildi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 14:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285