Trafik Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Trafik Güvenliği Toplantısı Vali Fahri Meral Başkanlığında yapıldı

Trafik Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen ve Vali Meral’in başkanlık ettiği toplantıya; Vali Yardımcısı İsmail Hakkı Çınarsoy, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İl Jandarma Komutanı İlhan Şen katıldı.

İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan sunumlarla Karaman’ın 2013 - 2017 yılları arasındaki trafik olaylarına ilişkin veriler değerlendirildi.

Karaman’daki tescilli araç sayısı, ülke genelindeki illere göre ilimizde meydana gelen kaza oranları, kazaya karışan kişi ve yaş grupları gibi verilerin istatistiki olarak değerlendirildiği toplantıda, ülkemizin en büyük problemleri arasında yer alan trafik kazalarının önlenmesine ilişkin olarak ilgili kurumlarca alınacak önlem ve tedbirlerin yanı sıra sürücülerin ve vatandaşlarımızın da trafik kurallarına uygun hareket etmesi gerektiği önemle vurgulandı.

Toplantı, dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2018, 16:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 3 yıl Önce

seçimden sonra değil. Hemen. Havaş otobüslerinin günde iki seferi var. Kızım istanbuldan saat 21:45 de Konya havalimanına varıyor. Karamana gelmek için 11 saat bekleyip ertesi günü saat 9:30 daki havaş otobüsü ile mi gelsin. Ayrıca 70 plaka uzaydan mı geliyor? .

SIRADAKİ HABER

banner284

banner285