banner329

Turizm Tanıtım Ve Bilgi Merkezi’ni Hiç Ziyaret Ettiniz mi?

Karaman Belediyesi bünyesinde hizmete açılan Karaman Turizm Tanıtım ve Bilgi Merkezi, ziyaretçilerini tarihte keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.

Turizm Tanıtım Ve Bilgi Merkezi’ni Hiç Ziyaret Ettiniz mi?

Karaman’ın sahip olduğu turizm zenginliklerinin anlatılması ve tanıtılması için son derece profesyonel bir şekilde hazırlanan Karaman Turizm Tanıtım ve Bilgi Merkezi tarihi Taş Bina’da bulunuyor.
Bir müze gibi hizmet veren merkezin, Karaman turizmine büyük katkı sağladığını ifade eden Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, il dışından gelen ziyaretçilerin yanı sıra Karamanlı vatandaşlarında Turizm Tanıtım ve Bilgi Merkezine büyük ilgi gösterdiğini söyledi. Merkezin, dijital donanımları ve profesyonel dizaynı ile eşine az rastlanır şekilde hazırlandığını belirten Başkan Çalışkan: “Karaman sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda büyük potansiyele sahip bir şehir. Turizm başta olmak üzere bazı değerlerinin de harekete geçirilmesi ile Karaman kısa süre içerisinde ülkemizin parlayan yıldızı olacaktır. Turizm Tanıtım ve Bilgi Merkezi, Karaman’a gelen yerli ve yabancı ziyaretçilerin her türlü turizm değeri, konaklama, yeme içme ve ulaşımı hakkında bilgi alabilecekleri bir mekân. Turizm Tanıtım ve Bilgi Merkezi içerisinde, tematik anlatımlar, sanal tur, animasyonlar, tanıtım filmleri, hologram anlatımlar, yürüyüş simülasyonları ve akıllı kent yazılımları bulunmaktadır. Yerli ve yabancı ziyaretçileri özellikle Karamanlı vatandaşlarımızı da Tarihi Taş Bina’da hizmet veren bu merkezi ziyaret etmeye davet ediyorum” dedi.
Karaman Belediyesi Turizm Tanıtım ve Bilgi Merkezi, her gün sabah 09.00 ile 17.00 saatleri arası ziyaret edilebiliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285