banner329

Ünlütürk’ün Görev Süresi Üç Yıl Daha Uzadı

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF), dört yıldır Karaman Voleybol İl Temsilciliği görevi yapan Nejdet Ünlütürk ’ü yeniden atayarak görev süresini üç yıl daha uzattı.

Ünlütürk’ün Görev Süresi Üç Yıl Daha Uzadı

TVF’nin yurt içi faaliyetlerinin koordinasyonunu sağlamak üzere İl Temsilciliği görevlendirilmesi yapılırken, Federasyon tarafından teklif edilen ve Bakanlık onayı ile il temsilciliğine uygun görülen temsilciler açıklandı. Bu bağlamda 2017 yılından bu yana Karaman’da il temsilcisi yapan Nejdet Ünlütürk yeniden atandı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Ünlütürk , “2017 Yılından beri, elimden geldiğince ve olabildiğince özveri göstererek yürütmeye çalıştığım Karaman Voleybol İl Temsilciliğine, 3 yıl süreyle yeniden atanmış bulunmaktayım.

Şahsımı bir defa daha bu önemli göreve layık gören başta Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu olmak üzere; Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanımız Sayın Mehmet Akif Üstündağ'a, Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Ali Osman Bebek beye sonsuz teşekkürlerimi sunarım. İnşallah önümüzdeki süreçte, Karaman Voleybolu adına daha da güzel işler yapabilme gayreti içinde olacağız.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285