“Üretimde Modelimiz 3G, Gençlerle Geleceğimiz Güvende” Projesi Değerlendirildi

Karaman Valisi Tuncay Akkoyun başkanlığında MEVKA projesi kapsamında Başyayla Kaymakamlığı tarafından yürütülen “Üretimde Modelimiz 3G, Gençlerle Geleceğimiz Güvende” projesi değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

“Üretimde Modelimiz 3G, Gençlerle Geleceğimiz Güvende” Projesi Değerlendirildi

Yunus Emre Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Vali Yardımcısı V. Seda Gür, Başyayla Kaymakam V. Erdal Bilgiç, Başyayla Belediye Başkanı Ahmet İpek, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü (İŞKUR) Şevket Sarıkaya, Ticaret İl Müdürü Adem Özcan, Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi Üretim Müdürü Enis Hakan Akkaş ve MEVKA Genel Sekreteri İhsan Bostancı ve Başyayla İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Selman da katıldı.

Düzenlenen toplantıda Başyayla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan sunumunun ardından Vali Akkoyun proje ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi, Başyayla Belediyesi, Başyayla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Başyayla Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü iş birliğinde hazırlanan proje ile Başyayla ilçesinde kurulacak Tüfek Parçası Üretim Atölyesinde gençlerin istihdam edilmesi amaçlanıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284