Vali Işık Semt Pazarında İncelemelerde Bulundu

Vali Mehmet Alpaslan Işık, LGS sınavı nedeniyle Pazar günü ilimiz Hamidiye Mahallesinde kurulan Cumartesi Pazarında incelemelerde bulunarak esnaflarla bir araya geldi.

Vali Işık Semt Pazarında İncelemelerde Bulundu

Semt pazarının giriş ve çıkış noktasında yürütülen denetimleri ve (Kovid-19) tedbirleri kapsamında pazar yerlerinin kurulması ve işleyişine ilişkin alınan önlemleri yerinde inceleyerek yetkililerden bilgiler alan Vali Işık, pazar yerinde görevli ekiplerden alınan tedbirlerin uygulanması hususunda gerekli titizliğin ve hassasiyetin gösterilmesini istedi.
Pazar yerine yaptığı ziyaret ve incelemeler sırasında pazar esnafı ve vatandaşlardan alınan tedbirler doğrultusunda belirlenen kurallara titizlikle riayet etmelerini isteyen Vali Işık, alışveriş sırasında vatandaşlardan maske kullanımı, sosyal mesafe ve el temizliği konularında uyarılarda bulundu.
Pazarda alışveriş yapan vatandaşlar ve pazarcı esnafıyla alışveriş hareketliliği ve pazarın durumu hakkında ayaküstü bir süre sohbet eden Vali Işık, sorun ve taleplerini dinlediği esnaflara hayırlı ve bereketli bol kazançlar temennisinde bulundu.  Vali Mehmet Alpaslan Işık’ın Cumartesi Pazarı ziyaret ve incelemelerine İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş eşlik etti.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284