Vatandaşların Görüş ve Talepleri Dinlendi

Karaman Valisi H.Engin Sarıibrahim, Açık Kapı Şube Müdürlüğü tarafından her ay düzenlenen Halk Günü’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşların Görüş ve Talepleri Dinlendi

Valilik Yunus Emre Toplantı Salonu’nda vatandaşlarımızla tek tek görüşerek ihtiyaç ve taleplerini dinleyen Vali H.Engin Sarıibrahim, kendisine iletilen konuların çözümü ve yapılan işlemler sonucunda vatandaşlarımıza gerekli bilgilendirmelerin yapılması hususunda toplantıya katılan kurum amirlerine talimat verdi.

Halk Günü'ne katılmak isteyen vatandaşlarımız, görüşme taleplerini Valilik binasındaki Açık Kapı Şube Müdürlüğü aracılığıyla, Alo 179 hattını arayarak veya Valilik web sitemizde yer alan Açık Kapı modülünden (https://www.acikkapi.gov.tr/) başvuruda bulunabilmektedir.

“Açık Kapı Milletin Kapısı”

Açık Kapı Projesi vatandaşlarımızla en üst düzeyde iletişim kurulması, taleplerin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla İçişleri Bakanlığımızca hayata geçirilmiştir.

Vatandaşlarımız tarafından Açık Kapı Şube Müdürlüğüne gerek yüz yüze gerekse web sitesi ve Açık Kapı uygulaması üzerinden yapılan tüm başvurular; elektronik ortamda takibi yapılarak ilgili birimler ile koordinasyon sağlanmakta ve vatandaşlarımızın kamu hizmetlerine erişimini kolaylaştırarak öneri, talep ve şikâyetlerini en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284