Karamanlı Sporcular "Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu" Filmini İzledi

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen organizasyonda Karamanlı sporcular, ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesini konu edinen ‘Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu’ filmini izledi.

Karamanlı Sporcular "Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu" Filmini İzledi

Ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu'nun başarılarla dolu hayat hikayesini anlatan “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu” filmi için Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü anlamlı bir organizasyona imza attı. Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen, Türk spor tarihine damga vuran Naim Süleymanoğlu'nun hayatını konu alan 'Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu' filmini Gençlik ve Spor Kulübü, Yıldırım Spor Kulübü, Akademi Spor Kulübü ve İl Özel İdare Spor Kulübü’nden 30 sporcu beyaz perdede ücretsiz izledi. Filmde duygu yüklü anlar yaşayan ve filmden çok etkilendiklerini belirten sporcular, “Türkiye’ye halteri sevdiren adam olarak tarihin altın sayfalarındaki yerini alan Naim Süleymanoğlu'nun hayatını anlatan ‘Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu’ filmini izlerken gözyaşlarımıza hakim olamadık. İnşallah bizlerde ülkemiz için daha çok çalışarak uluslararası arenada bayrağımızı dalgalandıracağız ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz” dediler.

Naim Süleymanoğlu’nun dünyanın ve ülkemizin en iyi sporcularından biri olduğunu belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek’te, “Öncelikle kariyerine Olimpiyat, Avrupa, Dünya ve daha nice başarıları sığdıran Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu’nu vefatının 2. yılında minnetle yad ediyoruz. Naim Süleymanoğlu’nın hayat hikayesinin anlatıldığı filmi çocuklarımıza örnek olması noktasında böyle bir organizasyon düzenledik. Antrenörlerimiz eşliğinde beyaz perdede buluşan çocuklarımızın film sonrası olumlu geri dönüşleri ise bizi çok mutlu etti. Milli ve manevi duyguların kazanımı noktasında da 'Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu' filmini tüm sporcularımızın izlemesini tavsiye ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285