İl Müdürü Kurşun: Zorlu Şartlara Hazırız

Karaman İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağlı İl Ambulans Servisi Başhekimliği ekipleri, zorlu kış şartları nedeniyle merkez, ilçe, köy ve mezraların yollarının kapanma ihtimalinde vatandaşlara ulaşabilmek için tüm hazırlıklarını tamamladı.

İl Müdürü Kurşun: Zorlu Şartlara Hazırız

İl Müdürü Dr. Adnan Kurşun; ‘’ Her an kara ambulanslarımız, paletli kar ambulanslarımız, UMKE araçlarımız, Acil Sağlık Hizmetlerinde görevli hekim ve diğer sağlıkçı personellerimiz ile zorlu şartlara hazırız.’’ dedi.

İl genelinde gelişen kış şartlarını göz önünde bulundurarak, tüm tedbirlerin alındığını söyleyen Kurşun; ‘’ Bu dönemde özellikle Taşeli bölgesinde ilçelerimizin ve yüksek kesimlerde bulunan köylerimizin yolları kapanabiliyor. Bu sebeple vatandaşlarımız zor anlar yaşayabiliyor. Her yıl olduğu gibi bu kış öncesi de bütün hazırlıklarımızı tamamladık. Araçlarımızın bakım-onarım, lastik değişimi, kar üstü araçlarımızın palet değişimlerini sağladık. Her an kara ambulanslarımız, paletli kar ambulanslarımız, UMKE araçlarımız, Acil Sağlık Hizmetlerinde görevli hekim ve diğer sağlıkçı personellerimiz ile zorlu şartlarda hizmetlerimize devam ediyoruz’’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284