Karaman FK İle Alanya Kestelspor PFDK’ya Sevk Edildi

TFF 3. Lig 2. Grup 22. hafta oynanan maçta Alanya Kestelspor, Karaman FK karşılaşmasında Karaman ve Kestel taraftarların çirkin ve kötü tezahüratı ve saha olayları nedeniyle PFDK’ya sevk edildi.

Karaman FK İle Alanya Kestelspor PFDK’ya Sevk Edildi

Ligin 22. hafta karşılaşmasında Alanya deplasmanında 0-0 beraberlikle biten Alanya Kestelspor ile Karaman FK maçında iki takımda Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna (PFDK) sevk edildi. Şampiyonluk mücadelesinde ilerleyen Karaman FK, çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle, Alanya Kestelspor ise çirkin ve kötü tezahüratı ve saha olayları nedeniyle PFDK’ya sevk edildi.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 07.03.2023 tarihli sevk raporunda, “Armoni Alanya Kestelspor Kulübü’nün 05.03.2023 tarihinde oynanan Armoni Alanya Kestelspor-Karaman Futbol Kulübü TFF 3. Lig 2. Grup müsabakasındaki “ çirkin ve kötü tezahüratı” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 53. maddesi uyarınca ve “saha olayları” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 52. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine,

Karaman Futbol Kulübü ’nün 05.03.2023 tarihinde oynanan Armoni Alanya Kestelspor-Karaman Futbol Kulübü TFF 3. Lig 2. Grup müsabakasındaki “ çirkin ve kötü tezahüratı” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 53. maddesi uyarınca ve “saha olayları” nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 52. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284