Karaman’da Atletler 15 Temmuz Şehitleri İçin Koştu

Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri kapsamında 81 ilde düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Koşusu`nun Karaman ayağı tamamlandı.

Karaman’da Atletler 15 Temmuz Şehitleri İçin Koştu

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde Atatürk Spor Kompleksi Süreyya Ayhan Atletizm Pisti’nde düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Koşusu 15 kız, 15 erkek sporcu olmak üzere toplam 30 sporcunun katılımıyla sona erdi. Yıldız kız ve erkekler kategorisinde düzenlenen yarışmada sporcular 15 Temmuz Şehitleri anısına 1 kilometre koştular. 
Yapılan yarışlar sonunda erkekler kategorisinde Mahmut Shakar birinci, Barış Bahçeli ikinci, Muharrem Ahmet Ekici üçüncü, Sami Sertan Koşar dördüncü oldu. Kızlar kategorisinde ise Derya Deniz Dolbay birinci, Asude Arısoy ikinci, Semanur Demirel üçüncü ve Merve Akan dördüncü oldu.
 Kategorilerinde dereceye giren sporculara madalyaları Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek ve Spor Hizmetleri Müdürü Mustafa Karadeniz tarafından verildi. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284