KARDOF Mağras Ormanını Yürüdü

Karaman Doğa Sporları Fotoğrafçılık Gençlik ve Spor Kulübü Derneği(KARDOF) 26 Ocak Pazar günü Mağras Ormanı yürüyüşü düzenledi.

KARDOF Mağras Ormanını Yürüdü

KARDOF Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Tamer Çıtlak yaptığı açıklamada: "Toplam 37 kişinin katılımı ile yaptığımız bu faaliyete Alahan kahveler mevkisinde hep birlikte yaptığımız kahvaltı ile başladık.

Yolumuza mut üzerinden yürüyüşümüzün başlayacağı yere ulaştığımızda bir bahar havası bizleri karşıladı. Faaliyete başlamadan önce genel bilgilendirme ve yeni katılanların tanışması sonrası parkur yürüyüşümüze başladık. Artık orman içersinde patika ve yangın için açılan yollardan ilerleyen rotamızda, Mağras dağındaki rüzgar tribünlerin muhteşem görüntüsü orman sesleri, mis gibi çam kokuları ile 15 km lik  keyifli bir parkuru tamamladık. Vermiş olduğumuz molalarda katılımcıların yanlarında getirdiklerini atıştırdılar. Gezi sonunda Kravga Alabalık tesislerinde akşam yemeklerimizi afiyetle yedik. Tüm katılımcılara teşekkür eder, gelecek faaliyetlerde görüşmek dileklerimizle " dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285