Wushu Takımı Hedef Büyüttü

Karaman’da, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarına devam eden Wushu takımı daha büyük başarılara imza atmak için hedef büyüttü.

Wushu Takımı Hedef Büyüttü
Haftanın üç günü pazartesi, çarşamba ve cuma günleri saat 18.30 ile 20.30 arası Yunus Emre Spor Salonunda antrenör Kadir Sefa Bayraktar nezaretinde çalışmalarına devam eden yaklaşık 25 sporcu, Wushu Sanda kategorisinde yapılacak olan müsabakaların hazırlıklarına devam ediyor. 2017 yılı için kendilerine hedef koyduklarını belirten sporcular, yapılacak şampiyonlarda daha fazla başarı kazanarak, Karaman’ı en iyi şekilde temsil etmek istediklerini belirttiler.
Çalışmaların verimli bir şekilde devam ettiğini belirten Bayraktar ise,” Gençler ve büyükler kategorilerinde çalışmalarımız aralıksız ve yoğun bir tempo ile devam ediyor. İnşallah bu çalışmaları alacağımız başarılarla taçlandıracağız. Geçen yıl düzenlenen Türkiye ve Balkan şampiyonlarında sporcumuz Bilal Ertuğrul Teber Türkiye üçüncüsü ve Balkan üçüncü olarak ilimiz adına güzel başarılara imza attı. Sporcularımızla bu yıl başarı grafiğimizi yükselterek ilimize şampiyonluklar ve milli başarılar getirmek istiyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284