Atatürk Haftası Satranç Turnuvası Düzenlenecek

Karaman’da, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası etkinlikleri kapsamında “Atatürk Haftası Satranç Turnuvası” düzenlenecek.

Atatürk Haftası Satranç Turnuvası Düzenlenecek

Türkiye Satranç Federasyonu Karaman İl Temsilciliği tarafından yapılan açıklamada, “Atatürk Haftası Satranç  Turnuvası" düzenlenecektir.  20-21 Kasım  2021 Tarihlerinde tarihlerinde Piri Reis Satranç  Salonunda  yapılacak olan turnuvaya, TSF Lisansına sahip 2021-2022 yılı vizesi yapılmış, 2015 ve önceki yıllarda doğan T.C. vatandaşıları katılabilir. Turnuva; 8 Yaş ve Altı Kategorisi, 10 Yaş ve Altı Kategorisi, 14 Yaş ve Altı Kategorisi ve Açık Kategori olmak üzere 4 kategoride yarışacaklardır. Yarışma 6 Tur ve 35’+30” Eklemeli Tempo tempo ile yapılması planlanmıştır.

Turnuvamıza başvurular Turnuva Kayıt bölümünden çevrim içi olarak  19 Kasım 2021 Saat 17.00'a kadar yapılacaktır. Başka yollarla yapılacak kayıtlar kabul edilmeyecektir. Turnuvamızla ilgili detaylı bilgiye ve turnuva programına yönergemizden ulaşabilirisniz. Turnuvaya katılacak sporcularımız mutlaka yönergemizi okumaları gerekmektedir. Turnuvamız Pandemi Çalışma Prensipleri doğrultusunda yapılacaktır.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285