Demirkollu “İnternet Medyası Yasası Bir An Önce Kanunlaştırılmalı”

21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle kurumumuzu ziyaret eden Karaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Önder Demirkollu “Gazeteciler için özel bu günde meslektaşlarımızın çok zor şartlar altında çalıştıklarını bir kez daha görüyorum” dedi.

Demirkollu “İnternet Medyası Yasası Bir An Önce Kanunlaştırılmalı”

KGRT KARAMAN Gazete Radyo ve Televizyonu Yönetim Kurulu üyeleri Medeni Yavuzaslan, Senem Yavuzaslan tarafından karşılanan Başkan Demirkollu birlik bütünlük içerisinde çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini söyledi.

Karaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Önder Demirkollu konuşmasında “Gazete ilan gelirlerinin son derece düştüğü son günlerde birçok gazete sahibi ve gazete personeli ekonomik zorluklar yaşıyor. İnternet medyası yasası bir an önce kanunlaştırılmalı, binlerce internet haberciliği yapan gazeteci arkadaşlarımızın özlük haklarının kazandırılıp maddi sıkıntılarında da destek çıkılması gerekmektedir. Bu duygu ve düşüncülerle, tarafsız ve güvenilir haberciliği kendine ilke edinmiş, tüm bu zor şartlar altında kamuoyunu haberleri ile aydınlatan, ilkeli ve sorumlu yayıncılık anlayışıyla doğru ve tarafsız bilgilendirme gibi önemli bir görevi büyük bir özveriyle ifa eden tüm meslektaşlarımızın 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü kutlu olsun” dedi.  

Haber: Senem YAVUZASLAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285