banner329

2012-2013 Egitim-Ögretim Yilinin Degerlendirmesi Basyayla’da Yapildi

Il genelinde egitim faaliyetlerinin degerlendirildigi Ilçe Milli Egitim Müdürler toplantisi Basyayla Ilçesinde gerçeklestirildi.

2012-2013 Egitim-Ögretim Yilinin Degerlendirmesi Basyayla’da Yapildi

Il Milli Egitim Müdürü Asim Sultanoglu’nun baskanliginda yapilan toplantiya Egitim Denetmenleri Baskan Yardimcisi, Ilçe Milli Egitim Müdürleri, Müdür Yardimcisi ve Sube Müdürleri katildi.
Ilçe Milli Egitim Müdürlügüne gelerek Ilçe Müdürü Halil Ibrahim Atli’dan ilçenin egitim faaliyetleri hakkinda bilgi alan Il Müdürü Kaymakam Mehmet Halis Aydin’i ve Belediye Baskani Serafettin Bulgurcu’yu da makamlarinda ziyaret ederek egitime verdikleri destekten dolayi kendilerine tesekkür etti.
Basyayla Ilçe Milli Egitim Müdürlügünün ev sahipligi yaptitigi toplantilarin ilki, ilçedeki okullarin yönetici ve ögretmenleriyle gerçeklestirildi. Toplantida okullarin egitim faaliyetleri degerlendirilerek yönetici ve ögretmenlerle görüs alis verisinde bulunuldu. Daha sonra Ilçe Milli Egitim Müdürler toplantisina geçildi. Ilçelerin 2012–2013 egitim-ögretim dönemi faaliyetlerinin degerlendirildi toplantida yeni sisteme göre okul dönüsümleri, tasimali egitim, okul derslik planlamalari, 2013 yatirimlari da görüsüldü.
Il Milli Egitim Müdürü ve beraberindeki heyet ilçe merkezi ve köylerdeki okullari da ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Toplanti ve incelemelerin ardindan Basyayla Kiraz Festivaline katilan heyet daha sonra ilçeden ayrildi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285