banner339

Kisisel Egitim Uzmani Oguz GÜLAY’DAN “Aile Içi Iletisim, Anne-Baba ve Çocuk Iletisimi”

Ilimiz Valisi Sayin Süleyman Kahraman ve esi Sayin Hanimefendi Muhsine Kahraman tarafindan Haziran Ayi içerisinde baslatilan “Evlilik ve Anne-Baba Okulu”nun baska bir etkinlik ayagi olan “Aile Içi Iletisim, Anne-Baba ve Çocuk Iletisimi” 21 Temmuz 2011 Persembe günü saat 16.00’da Yunus Emre Konferans Salonu’nda yapildi.

Kisisel Egitim Uzmani Oguz GÜLAY’DAN  “Aile Içi Iletisim, Anne-Baba ve Çocuk Iletisimi”

“Aile Içi Iletisim, Anne-Baba ve Çocuk Iletisimi” programina izin döneminin ve sicak havanin etkili olmasina ragmen çok sayida ebeveyn katildi. Dünyada ve ülkemizde çok sayida kisisel egitimler veren ve baska bir program nedeniyle Ilimizde bulunan Kisisel Egitim Uzmani Oguz Gülay tarafindan sunulan “Aile Içi Iletisim, Anne-Baba ve Çocuk Iletisimi” programi yaklasik 1 saat 20 dakika sürdü.
Egitimde konusan Kisisel Egitim Uzmani Oguz Gülay konusmasinda “Karaman Valisi Sayin Süleyman Kahraman ve esi Sayin Hanimefendi Muhsine Kahraman’in geçtigimiz ay uygulamaya basladiklari “Evlilik ve Anne-Baba Okulu” egitimlerinin devami olarak bugün burada sizlerleyim. Bes gündür Karaman’dayim. Karaman’da olmak, Karamanlilarla tanismaktan ötürü mutluyum. Gelecegimizi emanet edecegimiz çocuklarimiz için dogru birer anne ve baba olmak hayatimizin dönüm noktasidir. Dogru nesil yetistirmek, kendini bilen sevgi içerisinde yetismis bir nesil yetistirmek her anne babanin görevidir. Burada bizler “Nasil anne-babayiz? Nasil anne-baba olmaliyiz?” “Anne-baba olarak uygulamamiz gereken uygulamalarin püf noktalarina nelerdir?” konularini sizlerle paylasacagiz.”dedi.
Program Kisisel Egitim Uzmani Oguz Gülay ile toplu fotograf çekimiyle son buldu.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285