banner339

SBS’nin Ugur’u Oldular

7 Temmuz Persembe günü açiklanan 2011 8.sinif SBS sonuçlarinda Karaman Ugur Dershanesi’nden 4 ögrenci tüm sorulara dogru cevap vererek 500 tam puan aldilar ve Türkiye birincisi oldular.

SBS’nin Ugur’u Oldular

Ugur Dershanesi Yönetim Kurulu Baskani Ali Konukseven, konuyla ilgili olarak, düzenledigi basin toplantisinda, bu yil Ugur Dershanesinden Mustafa Oguzhan Çosgun, Mehmet Akif Isgin, Halil Özalp ve Hüseyin Özgen 8.sinif SBS sinavindan tüm sorulari dogru yanitlayarak 500 tam puan aldiklarini söyleyerek, bu basarilariyla Türkiye birincisi olarak bizlere ve tüm Karaman’imiza hakli gurur yasattiklarini belirtti.
Konukseven, konusmasinda sunlari kaydetti:
“Yaptigimiz çalismalarin verdigimiz emeklerin karsiligini her geçen yil basarimizi artirarak gösteriyoruz geçen yilda 3 ögrencimiz 500 tam puan almislardi. Ögrencilerimiz elde ettikleri basarilarla Ankara Fen Lisesi, Bahçesehir Fen Teknoloji lisesi, Galatasaray Lisesi gibi Türkiye’nin en iyi egitim kurumlarin da egitim almaya hak kazandilar. Ögrencilerimiz bu büyük basarilarindan dolayi kutluyorum. Ayrica dershane ögrencilerimizden Kardelen Deniz, Yusuf Çagri Eser, Ezgi lalelidag’da sadece 1 yanlis yaparak Karaman ve Türkiye genelinde basari yakalamislardir. Karaman genelinde ilk 10 da 5 derece elde ederek yaptigimiz çalismalarin karsiligini yapmak bulunmaktayiz. Açilisimizi yaptigimiz günden bu yana her yil basarilarimiz artarak devam etmistir, almis oldugumuz bu basarilar, halkimizin bize göstermis oldugu güven, çalisma azmimizi ve heyecanimizi daha da artirmaktadir. Ögrencilerimizi, ögretmenlerimizi bizi her zaman destekleyen velilerimizi ve ögrencilerimizin okul ögretmen ve idarecilerinin göstermis olduklari basaridan dolayi kutlar basarilarinin devamini dilerim.”
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285