banner358

Halk Günü Toplantısı Yapıldı

Vali Mehmet Alpaslan Işık, ilk kez katıldığı halk günü toplantısında bir araya geldiği vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

Halk Günü Toplantısı Yapıldı

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen ve Vali Mehmet Alpaslan Işık’ın başkanlığında gerçekleştirilen ‘Halk Günü’ toplantısında vatandaşların sorun ve taleplerinin çözümüne ilişkin kurum amirleriyle birlikte değerlendirmelerde bulunuldu. 
Pandemi süreci nedeniyle dört ay ara verilen Halk Toplantısı, koronavirüs tedbirleri gözetilerek yeniden yapıldı. Toplantı salonu girişinde vatandaşların ateşi ölçüldü, maske kontrolü yapıldı ve el dezenfektanı kullanıldı. Tüm katılımcılar toplantı öncesi alınan tedbirlere uyarak toplantıya katıldı.
Toplantıya katılan vatandaşları sırasıyla dinleyen Vali Işık, kendisine iletilen talep, şikâyet ve önerileri dinledi, çözüm üretti. Vali Işık, gerekli gördüğü hususlarda ilgili kurum müdürlerine talimatlar vererek gereğinin yapılmasını istedi.
Valilik Toplantı Salonunda yapılan Halk Günü Toplantısına Vali Mehmet Alpaslan Işık’ın yanı sıra, ilgili kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285