banner329

Hayatımıza Dokunan Kadınlar Konuşuldu

8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle Karaman Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bir program tertip ederek tüm hanımların Kadınlar Gününü kutladı.

Hayatımıza Dokunan Kadınlar Konuşuldu

Karaman Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlama programının ilki saat 10.00’da Mümine Hatun Nikah Salonu’nda “Hayatımıza Dokunan Kadınlar” isimli söyleşi ile gerçekleştirildi. Programa; Belediye Başkan Vekili Fadime Akkuş, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ın eşi Şerife Çalışkan, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ümit Gülin Göksoy, Belediye Meclis Üyeleri Elife Dilara Güngör, Elmas Coşar, Leyla Bender, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Fadime Ünlü ve hanım davetliler katıldı.
Açılış konuşması yapan Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Fadime Ünlü, tüm hanımların Kadınlar gününü kutlayarak, Karaman Belediyesi’nin hanımlara yönelik faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Söyleşi de ise; Görme Engelli Fadime Önasya, Seki Çeşme Mahallesi Muhtarı Sefa Baldırlı, Kent Konseyi Engeli Meclisi Başkanı İlknur Harani, İşitme Engelli Judo Şampiyonu Ayşegül Uğuz, Aile baskısı ile evlendirilmiş ve genç yaşta kızını kaybetmiş Zehra Yılmaz ve Genç yaşta dul kalarak çocukları için mücadele veren Ayşe Tozol yaşamlarını zorluk ve engellerle geçirmelerine rağmen hayata tutunmalarını ve neler yaptıklarını programa katılan davetlilerle paylaştı. Programın sonunda söyleşi yapan hanımlara çeşitli hediyeler ve çiçek verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285