Hayırsever İş İnsanı Sağlık Kompleksi Yaptıracak

Karaman’ın Sarıveliler ilçesine bir hayırsever iş insanı tarafından yapılacak olan sağlık kompleksinin protokolü düzenlenen törenle imzalandı.

Hayırsever İş İnsanı Sağlık Kompleksi Yaptıracak

Hayırsever iş insanı Salih Yıldırım tarafından Sarıveliler ilçesine Hekimlik Aile Sağlığı Merkezi, Toplum Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nu da içinde barındıracak Sağlık Kompleksinin yapımına ilişkin protokol Karaman Valisi Hüseyin Engin Sarıibrahim’in de katıldığı bir törenle imzalandı.

 İmza töreninin ardından konuşan Karaman Valisi Hüseyin Engin Sarıibrahim, yaklaşık 33 milyon liraya mal olması beklenen sağlık kompleksinin ilçemize hayırlı olması temennisinde bulundu. Vali Sarıibrahim, bu kompleksin ilçeye kazandırılmasındaki katkılarından dolayı hayırsever iş insanı Salih Yıldırım’a teşekkür plaketi ve belgesi takdim etti.

 Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleşen imza törenine Sarıveliler Kaymakamı Merve Gülsüm Kütük, Sarıveliler Belediye Başkanı Mehmet İlgün, İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Serkan Yurdakul ve sağlık kompleksinin yapımını üstlenen hayırsever iş insanı Salih Yıldırım katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284