Hizmetleri Dolayısıyla Mehmet Tunç’a İl Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’ndan Plaket

 İl Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binasında görevliyken emekli olan Mehmet Tunç’a hizmetlerinden dolayı İl Milli Müdürü Mevlüt Kuntoğlu tarafından plaket verildi.

Hizmetleri Dolayısıyla Mehmet Tunç’a İl Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’ndan Plaket

İl Milli Eğitim Müdürlüğü binasında düzenlenen programa, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Abdurrahman Kurt, Nurettin Doğan, Şube Müdürleri ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binasında çalışan personel katıldı. 
Düzenlenen programda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu hizmetlerinden dolayı Mehmet Tunç’a teşekkür etti. 
“Biz bir ekibiz ve ben İl Milli Eğitim Müdürü olarak bir başarıya imza atıyorsam bunda herkesin katkısı var”
Zamanın çok çabuk geçtiğine dikkat çeken İl Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, önemli olan geçen zamanın güzel anılarla doldurabilmek olduğunu ifade etti. Kuntoğlu, “Mehmet Bey’le çalıştığımız bu kısa süre zarfındaçalışmasıyla değerli bir personelimiz olduğuna şahit olduk. Bizler Mehmet Bey’den memnun olarak ayrılıyoruz. İnşallah bundan sonraki hayatında da tıpkı buradaki memuriyeti gibi bir hayat diliyoruz. Hepimiz çok seviyoruz Mehmet Bey’i. Zamanı geldiğinde hepimizböyle güzel anılarla kurumumuzdanayrılmayı arzu ediyoruz. Burası her zaman için Mehmet Bey’in kendi yuvası. Biz bir ekibiz ve ben İl Milli Eğitim Müdürü olarak bir başarıya imza atıyorsam bunda herkesin katkısı var. İlimiz eğitim öğretim çalışmalarına katkılarından dolayı Mehmet Bey’e çok teşekkür ediyor, bundan sonraki hayatında sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi. 
“Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde bilfiil 30 yıl çalışmanın gururunu yaşıyorum”
Kendisi için düzenlenen program dolayısıyla İl Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’na teşekkür eden Mehmet Tunç,kurumdan güzel anılarla ayrıldığı için çok mutlu olduğunu belirtti. Mehmet Tunç, “İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde bilfiil 30 yıl çalışmanın gururunu yaşıyorum. Bugün bu sevgi karşısında en mutlu günlerimden birini yaşıyorum. Çalışmış olduğum yıllar içerisinde insanlara yapmış olduğum hizmetten dolayı mutlu bir şekilde kurumumdan ayrılıyorum. Ben başta İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Mevlüt Kuntoğlu olmak üzere tüm personele bu duygusal uğurlama için çok teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun” diye konuştu. 
Program, emekli olan Mehmet Tunç’a İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu tarafından verilen plaket ve hediye ile sona erdi.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285