banner329

Kalkınma Bakanı Elvan, 5 Mart’ta Karaman’da

AK Parti İl Başkanı Nazmi Ünlü, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum için seferberlik ilan ettiklerini ve yol haritalarını belirlediklerini belirterek hep birlikte evet dedikleri bir tarihi referanduma tanıklık edeceklerini söyledi.

Kalkınma Bakanı Elvan, 5 Mart’ta Karaman’da

İl Başkanı Ünlü, referandum çalışmaları için Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın 5 Mart Pazar günü Karaman’a geleceğini hatırlattı.
Ünlü, “AK Parti’nin Ankara Arena’da ‘Evet’ kampanyasını başlattığı toplantıya Karaman Teşkilatı olarak tam kadro katıldık. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sitemi Evet Tanıtım toplantımızın heyecanını, coşkusunu Karaman 'a getirdik. Başbakanımız ve Genel Başkanımız Binali Yıldırım’ın selamlarını Karamana getirdik. Çıktığımız bu yol kutlu bir yoldur ve kutlu bir reformu da beraberinde getirecektir. “İl ve İlçe yöneticilerimiz, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız, Milletvekillerimiz, İl Genel Meclis Başkanımız ve Meclis Üyelerimiz, Belediye Başkanlarımız ve Meclis üyelerimiz, Mahalle, Köy, Belde Teşkilatlarımızla Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sitemi Halk Oylamasına start verdik. Türkiye’nin yeniden doğuşuna Biz inanıyoruz, bu millet bize 15 yıldır güvendi, ’evet’ dedi, hiç kaybetmedi. Yine diyecek, yine kazanacak. 16 Nisan Türkiye’nin ve Türk Milletinin en önemli miladı olacaktır. “İki seçeneğimiz var. Ya güçlü Türkiye, Ya güçlü Türkiye. Ya güçlü milli irade, ya güçlü milli irade. Bu sisteme, reforma ‘evet’ demekten başka kurtuluşumuz yok. O sandık; milletin kendi kaderini memleketin kaderini oylayacağı bir sandık olacak ve yeni dönemde Karaman'ın payı yine büyük olacaktır. Karaman Teşkilatları olarak, tam kadro sahada olacağız. Samimiyetle ve heyecanla seçim çalışmalarını yürüteceğiz. İl ve ilçelerimizde hazırlıklarımız tamamdır. İl ve İlçe SKM Başkanlarımızın hazırladıkları programlarla tüm teşkilat mensuplarımızla sahada olacağız. Teşkilatımızın her bir kademesi üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirecektir. Kapı kapı dolaşacağız, elini sıkmadığımız Karamanlı hemşerimiz kalmayacak. Teşkilatımız, gece gündüz alanda olacak. Neden evet denilmesi gerektiğini bu milletin her bir ferdine tek tek anlatacağız. Doğru tektir. O doğruda birleşmek için var gücümüzle çalışacağız. Karaman merkez Köy ziyaretlerimiz ile Birlikte referandum çalışmalarına başladık ve bu hafta pazar günü Kalkınma Bakanımız Hemşerimiz Sayın Lütfi Elvan’ın ilimize Gelmesi İle çalışmalarımız Hız kazanacak, Milletvekillerimiz Meclis çalışmalarını tamamladıktan sonra tam kadro sahada olacağız ve Karaman her zaman olduğu gibi kendine yakışan sonuçla bu Seçime Damgasını vuracaktır. Söz de karar da milletimizin olacak ve bu kararın da evet olacağına inanıyoruz. Karamanımız 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı duruşuyla, 1 Kasım’daki sandığa yansıttığı iradesiyle ve devletine olan sadakatiyle örnek olmuştur. 16 Nisan’da da gereken mesajı yine sandıkta verecektir” Halk oylamasında Karamanımız, ülkesinin istikrarı ve kendisinin üzerinde bir güç olmaması için evet diyecektir. “İstikrar için evet, istikbal için evet, istiklalimiz için evet diyoruz” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285