banner339

Karamangaz’dan Yilin “Tek” Kampanyasi!

Karamanlilari güvenli ve ekonomik enerji kaynagi dogal gaz ile bulusturan Karamangaz, yilin “tek” kampanyasini düzenliyor. 1 Temmuz’da baslayan kampanya 31 Temmuz’a kadar devam edecek.

Karamangaz’dan Yilin “Tek” Kampanyasi!

Hem tesisat dönüsümünde %0 faiz ile 18 ay vade imkânindan faydalanin;
Tesisat dönüsümünü henüz yaptiramamis olanlar düsünülerek, KrediVer isbirligiyle hayata geçirilen bu kampanya dâhilinde, isteyen sadece sicak su ve pisirme için, isteyen de sicak su, pisirme ve isinma için dogal gaz tesisatini tercihine göre uygun taksit tutarlariyla, uzun vadeli ödeme planina göre yaptirabilecek.
Hem de abonelik bedeline 6, güvence bedeline 3 taksit imkânini kaçirmayin!
Anlasmali bankalarin kredi kartlariyla abone baglanti bedelinin 6 taksitle ve güvence bedelinin 3 taksitle ödenebilecegi kampanya, hem ev sahiplerinin hem de kiracilarin yüzünü güldürecek.
Bu yilin son kampanyasi!
Yilin bu tek kampanyasi, dogal gaza geçerken yapilan bütün harcamalarda ödeme kolayliklari sagliyor. Bu kolayliklardan yararlanma firsatini kaçiranlara yönelik ayni kosullarda yeni bir kampanyanin gerçeklestirilmeyecegini belirten Karamangaz yetkilileri “Simdiye kadar abonemiz olmus Karamanlilarin yasadigi ekonomi, konfor ve temizligi henüz abone olmamis Karamanlilarin da en uygun sartlarda yasamasini istiyoruz. Tesisat dönüsümü yaptirmakta zorlanip, dogal gaz kullanmaya baslayamayan abonelerimize ya da abone olmak için en uygun zamani bekleyen Karamanlilara ulasmayi düsünüyoruz.” diyerek, herkesi, dogal gaza geçiste büyük firsat sunan bu “ZirrrrDeli Kampanya”ya davet etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285