Karamanli Gazetecilerden Anlamli Bagis

Ilimizde Somali ve diger Afrika ülkeleri için baslatilan yardim kampanyasina Karamanli gazeteciler de katkida bulundu.

Karamanli Gazetecilerden Anlamli Bagis

Vali Süleyman Kahraman, Polisevi'nde Karaman'da bulunan yerel ve ulusal basinin temsilcilerine bir iftar yemegi verdi. Iftar yemeginden sonra bir konusma yapan Vali Süleyman Kahraman, gazetecilerin kutsal bir görev yaptigini ifade ederek, “Yaptiginiz haberlerle tüm toplumu bilgilendiriyorsunuz. Sizlerin bilgi alma adina çok zor sartlarda çalistiginizi biliyorum. Sizlere iyi Ramazanlar diliyorum" dedi.
Hakkari Çukurca'da sehit düsen 12 askerimiz için çok üzgünüz diyen Vali Kahraman, "Sehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralilara acil sifalar diliyorum. Hiçbir güç devletimizden güçlü degildir. Bu hainler mutlaka bir gün hesap verecek" seklinde konustu.
Karaman olarak Somali ve diger Afrika ülkeleri için baslattiklari yardim kampanyasina da deginen Kahraman, "6 Agustos'ta baslattigimiz yardim kampanyasinda bugüne kadar 326 bin lira toplandi. Bu iftarda siz gazetecilerin de bu kampanyaya küçük de olsa gönlünüzden ne koparsa kopsun destek vermenizi istiyorum" dedi.
Vali Süleyman Kahraman'in konusmasinin ardindan iftara katilan gazeteciler kampanyaya destek olmak için yardimda bulundu. Iftardan sonra gazetecilerin yaptigi yardimin sayilarak bin lira oldugu bildirildi. Iftar yemegi Vali Süleyman Kahraman'in esi Muhsine Kahraman ile birlikte gazetecilerle hatira fotografi çektirmesiyle sona erdi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285