Kaymakam Göze Belediye Başkan Adayları İle Yemekte 

İlimiz Ayrancı ilçesi Kaymakamı Mehmet Göze 31 Mart tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrasında seçime katılan siyasi partiler ile Ayrancı Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Kaymakam Göze Belediye Başkan Adayları İle Yemekte 

Kaymakam Göze yaptığı Ayrancı'nın seçim sürecindeki siyasi atmosferinden duyduğu mennuniyeti dile getirerek siyasi parti adayları ile bir süre sohbet etti. 
Göze yaptığı konuşmasında Ayrancı’nın daha ileriye gitmesi için destek vereceklerini belirterek: "31 Mart 2019 Yerel Seçim çalışmalarını karşılıklı hoşgörü ile yürüten, demokrasinin gücüne inanan, bu stresli süreçte herşeye rağmen demokratik nezaketi son ana kadar elden bırakmayan, yemek davetimize de icab edip bu örnek tavrı kararlı bir şekilde sürdüren, derdi Ayrancı ve Ayrancılı hemşehrilerimiz olan Başkan adaylarımıza ve İlçe başkanlarımıza teşekkür ediyor seçimi kazanan Belediye Başkanımız sn. Yüksel Büyükkarcı’yı ve ekibini tebrik ediyorum. Ayrıca Emniyet ve Jandarma başta olmak üzere seçimlerde görev alan personele teşekkür ediyorum. Daha güzel, gelişmiş ve müreffeh bir Ayrancı için hep birlikte hizmet etmeye devam etme temennisiyle; hayırlı olsun, Ayrancı kazansın” ifalerini kullandı.
Ayrancı İlçe Kaymakamlığı tarafınca düzenlenen yemek davetine Ayrancı Belediye Başkanı Yüksel Büyükkarcı, Ak Parti Belediye Başkan Adayı Yavuz Candan, Cumhuriyet Halk Partisi Ayrancı Belediye Başkan Adayı Ramazan Delice, Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Aksu, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Şenol Ceylan, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Davut Erduru, İlçe Jandarma Komutanı Ramazan Kör ve  İlçe Emniyet Amir Vekili Ahmet Tekineci katıldı.
Gerçekleşen yemek daveti sohbetin ardından toplu resim çekimi ile sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285