Konukları Oldu

Karaman Valisi H. Engin Sarıibrahim'in eşi Hatice Sarıibrahim Karaman’a özgü geniş ürün yelpazesiyle Karaman tanıtımına öncelik veren LANDA Kadın kooperatifi Başkanı ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Konukları Oldu

Tarım ve Orman İl Müdürü Hatice Bulut ile birlikte LANDA Kadın Kooperatifinin Gazi Kültür Sanat Merkezi'nde düzenlenen etkinliğine konuk olan Hatice Sarıibrahim hanımefendi, bir süre incelemelerde bulunduğu Kültür Sanat Merkezi hakkında yetkililerden bilgiler aldı.

Kültür Sanat Merkezindeki incelemelerine merkez bünyesinde bulunan Eğitim Müzesi ile devam eden Hatice Sarıibrahim hanımefendi, müze içerisinde yer alan sınıfları gezerek bilgiler aldığı ziyaretin ardından kadın girişimcilerin ellerinden çıkan el emeği göz nuru yöresel ürünlerin sergilendiği bölümde sergilenen ürünler hakkında bilgiler aldı.

Hatice Sarıibrahim Hanımefendi, ziyaretin sonunda yöresel ürünlerin tanıtımına yönelik çalışmaları dolayısıyla LANDA Kooperatif Başkanı Leyla Büyükköse ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284