MEDAŞ Çağrı Merkezini Konya'ya Taşıyor

MEDAŞ, hem hizmet kalitesini daha da arttırmak hem de Konya istihdamına katkı sağlamak amacıyla uzun yıllar Ankara'da faaliyet gösteren Çağrı Merkezini Konya'ya taşıyor.

MEDAŞ Çağrı Merkezini Konya'ya Taşıyor
Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. (MEDAŞ), Konya, Karaman, Aksaray, Niğde, Nevşehir ve Kırşehir illerinde, binlerce müşterisine verdiği hizmetin kalitesini çağrı merkezi vasıtasıyla artırmaya devam ediyor. Abonelerin yetkililere bir telefonla ulaşabilmeleri, başvuruların kayıt altına alınıp takip edilmesi, müşteri taleplerinin karşılanıp karşılanmadığına ilişkin başvuru sahibi müşteriler nezdinde geri bildirimlerin yapılması gibi hizmet kalitesini artırmaya dönük faaliyetlerin gerçekleştirildiği MEDAŞ Çağrı Merkezi Konya'ya taşınıyor.
MEDAŞ müşterileri arıza bildirimi, sokak aydınlatma talepleri, kaçak ihbarı, sayaç değişikliği talebi, kesme-açma işlemi başvuruları, fatura itirazı, borç sorgulama, öneri ve şikayet bildirimi gibi konulardaki tüm başvurularını Çağrı Merkezi kanalı ile yapabilmekte.
MEDAŞ çağrı merkezi, telefon meşguliyeti olmadan, tüm arıza ve diğer ihbarların 7/24 verilebileceği bir sistem ile çalışmakta. İleri teknoloji kullanılan Çağrı Merkezinde alınan başvurular kayıt altına alınarak ilgili birimlere anında iletilmekte.
Alınan arıza ihbarları üzerine görevli ekipler arızaya hemen müdahale ederek çalışma ile ilgili açıklayıcı bilgi ve tahmini elektrik verme süresi Çağrı Merkezine iletilerek abonelere bilgi veriliyor.
MEDAŞ müşterileri önceden olduğu gibi Konya'ya taşınma sonrasında da MEDAŞ Çağrı Merkezine 444 8 186 No´lu telefon numaralarından ulaşabilecek.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285