MEDAŞ Kırşehir’de Elektrik Mühendisleri Ve Elektrikçilerle İle Buluştu

MEDAŞ (Meram Elektrik Dağıtım A.Ş) uygulamada yaşanan sorunları dinlemek ve görüş alışverişinde bulunmak üzere Kırşehir'de kahvaltılı toplantı düzenlendi.

MEDAŞ Kırşehir’de Elektrik Mühendisleri Ve Elektrikçilerle İle Buluştu

Toplantıya MEDAŞ'tan Genel Müdür Erol Uçmazbaş, Genel Müdür Yardımcıları Eyüp Erduran ile Mustafa Başer ve MEDAŞ yetkilileri, Kırşehir Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası Başkanı Kenan Kerimoğlu ile Kırşehir'de çalışan elektrik mühendisleri ve elektrikçiler katıldı.  

MEDAŞ yetkililerinin proje onayı, enerji müsaadesi ve tesis kabulü konularında yaptığı sunumda, mevzuat değişiklikleri ile hizmet kalitesini arttırmak ve yaşanan sorunların iyileştirilmesi için yapılan çalışmalar paylaşıldı. Sonrasında sektör temsilcileri uygulamalar ile ilgili görüş ve önerilerini dile getirdiler.

MEDAŞ Genel Müdürü Erol UÇMAZBAŞ, "Bu toplantının temel amacı, uygulamada yaşanan sorunları birebir işin sahiplerinden dinlemektir. İş ortağımız olarak gördüğümüz serbest elektrik mühendisleri ve elektrikçilerin sorunlarını çözmek asli görevlerimizden biridir. Toplantıya katılan tüm katılımcılara çok teşekkür ediyorum. Eğer ki, işimizi daha iyi hale getireceksek, bunu karşılıklı iletişim ile sağlayabiliriz. Bu toplantılarda sektör temsilcileri tarafından paylaşılan fikirler ve dile getirilen öneriler, bizim işimizi daha iyi yapmamız ve hizmet kalitesini daha da yukarı taşımamız için çok kıymetlidir." dedi 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284