ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

Kâzımkarabekir Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2022-2023 eğitim öğretim yılında uygulanmaya başlanılan "Kazımkarabekir Güzel Yazıyor" projesi 2023-2024 eğitim öğretim yılında da devam ediyor. Proje kapsamında ilçe genelinde mart ayında en güzel yazı yazan öğrenciler ödüllendirildi.

ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

Öğrencileri güzel yazı yazmaya, düşündüklerini yazıya dökmeye, güzel not tutmaya ve çalışma disiplini kazandırmayı hedefleyen projede her okul türünde en güzel yazı yazan öğrenciler komisyonlar marifetiyle tespit edilerek ödüllendirildi.

Bu kapsamda mart ayında en güzel yazı yazan ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri başarı belgelerini aldılar.

Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit "mutlu ve başarılı öğrenciler hedefimize yönelik çalışmalardan biri olan  "Kazımkarabekir Güzel Yazıyor" projesinde  mart ayında en güzel yazı yazan öğrencilerimize belgelerini veriyoruz.

Gelişen teknoloji ile birlikte öğrencilerin yazı yamaktan uzaklaşmaları, kendilerini ifade etmekte karşılaştıkları güçlükler ve çalışma disiplini kazandırmak gibi nedenlerle bu çalışmayı ilçe genelinde başlattık.

Her çalışmada katkılarıyla bizleri mutlu eden öğretmenlerimiz bu çalışmada da en büyük desteğimiz her birine ayrı ayrı teşekkür ederiz. Evlerde ise ailelerimiz  çocuklarına güzel yazı yazmaya teşvik ediyorlar sağladıkları bu destek için de anne babalara da teşekkür ediyorum.

Çalışma kapsamında her ay en güzel yazı yazan öğrenciler ödüllendirilmeye devam edecektir. Mart ayında da öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve ailelerinin çalışmaya destek olmalarını rica ediyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284