SGK İl Müdürlüğü Muhtarları Bilgilendirdi

Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, 6736 Sayılı Torba Kanunun SGK mevzuatına getirmiş olduğu yenilikler hakkında muhtarların katıldığı bir bilgilendirme toplantısı düzenledi.

SGK İl Müdürlüğü Muhtarları Bilgilendirdi
Toplantıda açılış konuşmasını gerçekleştiren Sosyal Güvenlik İl Müdürü Serdar Fındık, 6736 sayılı Kanunun hem işverenlere hem de vatandaşlara ödeme kolaylığı sağlaması için yürürlüğe konulduğunu, İl Müdürlüğü olarak yapılandırma dönemi boyunca sigortalı ve işverenlerimize en iyi şekilde hizmet verebilmek için gerekli hazırlıkları yaptıklarını ve vatandaşların kanundan azami ölçüde faydalanmasını sağlamak amacıyla bu toplantıyı düzenlediklerini ifade etti.
Yapılan sunum ve bilgilendirmenin ardından soru cevaplarla, 6736 sayılı torba yasa ile hayata geçen yeni uygulamalar hakkında detaylı bilgiler verildi.
Toplantıya; Karaman Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Öngay ve mahalle ile köy muhtarları, Ziraat Odaları temsilcileri, Karaman Esnaf ve Sanatkârlar Birliği üyeleri, Karaman Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri ile Karaman Ticaret Borsası temsilcileri ve üyeleri katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284