banner329

Yunus Emre'nin İzinde-Sarı Çiçek Öykü Yarışması

745. Türk Dil Bayramı etkinlikleri kapsamında Türkiye genelinde düzenlenen Yunus Emre'nin İzinde-Sarı Çiçek Öykü Yarışması ödül töreni ve ‘Türkiye’de Yazar Olmak’ başlıklı panel programı düzenlenecek.

Yunus Emre'nin İzinde-Sarı Çiçek Öykü Yarışması

13 Mayıs Cuma günü saat 15.30’da Piri Reis Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek olan Yunus Emre'nin İzinde-Sarı Çiçek Öykü Yarışması’nın dereceye giren yarışmacıları açıklanacak.

Türk Dil Bayramı’nın 745 Yılı Etkinlikleri kapsamında Karaman Valiliği koordinesinde, SARAY Semiha-Kamil-Adnan Özdağ Eğitim, Sağlık ve Sosyal Hizmet (SE-K-A-SAR) Vakfı, Karaman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Karaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde; Karaman'ın yetiştirdiği eşsiz şahsiyetlerden, Anadolu kültürünün mimarlarından Yûnus Emre'nin aziz hatırasını yâd etmek ve yaşatmak amacıyla Türkiye geneli düzenlenen "Yunus Emre’nin İzinde-Sarı Çiçek Öykü Yarışması"nın derecelerinin açıklanacağı ödül töreni ve seçici kurulda yer alan yazarların sunumlarıyla gerçekleştirilecek “Türkiye’de Yazar Olmak” başlıklı panele tüm Karaman halkı davetlidir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285