İl Genel Meclis Başkanı Güngörer’den Yeni Hükümet’e Başarılar

İl Genel Meclisi Başkanı Celalettin Güngörer, Binali Yıldırım’ın Başbakanlığı’nda kurulan 65. Hükümete başarılar diledi.

İl Genel Meclis Başkanı Güngörer’den Yeni Hükümet’e Başarılar
Güngörer mesajında, “Ak Partinin 2. Olağanüstü kongresinde Bin 405 delegenin oyunu alarak AK Parti Genel Başkanı seçilen Binali Yıldırım, Partimizin kurucusu ve davamızın lideri Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından Başbakan olarak görevlendirdi. Yeni Başbakanımız Binali Yıldırımın geçmişi başarılarla, mega projelerle doludur. Partimizin kurucusu ve davamızın lideri Sayın Cumhurbaşkanımızın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaparken yolları kesişen ve o günlerden bu zamana kadar birlikte büyük başarılara imza atmışlardır. İstanbul’un sıkışık trafik sorununu deniz otobüsleri ile gidermeye çalışmıştır.
Ak partinin kurucuları arasında yer alarak ülkemizi büyük bir çıkmazdan gerilemeden kurtulmasında çalışkanlığı ile çok başarılı olmuştur. Cumhuriyet tarihinde en uzun Ulaştırma Bakanlığı yapmıştır. 3. Hava limanı, körfez köprüsü, 3. Köprü, Marmaray, duble yollar gibi büyük projeleri geçmişteki siyasetçilerin rüyanızda bile göremeyiz dedikleri hayal projeleri gerçekleştirerek sessiz bir devrim yapmıştır. Başbakanımız Binali Yıldırımın Ülkemize Vatanımıza ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285