Depremzede Aileler İçin Servisler Kaldırılacak

Karaman Futbol Kulübü ile Kınay Bulvarspor’un karşılaşacağı maçta depremzede aileler ve çocuklar için stadyuma servisler kaldırılacak.

Depremzede Aileler İçin Servisler Kaldırılacak

Kahramanmaraş merkezli olarak meydana gelen ve 11 ilde etkili olan 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki Türkiye'yi yasa boğan iki depremin ardından ilimize gelen depremzedelere destekler sürüyor.

Başkan Yardımcısı Ahmet Kapar yaptığı açıklamada; ‘’ Şehrimizde KYK yurdunda kalan depremzede vatandaşlarımız için; 12 Mart Pazar Günü saat 13.00’de Hatuniye ve Nefise Sultan KYK Yurtları’mızın önünden Kemal Kaynaş Stadyumu’na götürülmek üzere servislerimiz kaldırılacaktır. Yaşanan büyük felaketin ardından taraftarlarımızla birlikte değerli depremzede misafirlerimizin kaynaşarak ve stadyum atmosferini yaşayarak biraz da olsun moral kazandırmak istiyoruz. Ayrıca bu müsabakada seremoni öncesi depremzede çocuklarımız için pelüş oyuncaklar vb. ürünler sahaya atılacaktır. Bu vesile ile tekrardan Karamanlıları vatandaşlarımızı pelüş oyuncaklarıyla birlikte maça davet ediyoruz. Bu maçın bilet gelirleri de depremzedelere bağışlanacaktır.’’ İfadelerini kullandı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284