Karaman'da Nike Halı Saha Ligi Heyecanı Yaşanacak

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü, Nike ve Türkiye Futbol Federasyonu'nun Türkiye’de spor kültürünün oluşması ve geliştirilmesi amacıyla ortaklaşa düzenlediği Nike Halı Saha Ligi'ne kayıtlar devam ediyor.

Karaman'da Nike Halı Saha Ligi Heyecanı Yaşanacak
Lise ve büyükler kategorisinde düzenlenecek Nike Halı Saha Ligi'ne Karaman'daki futbolseverler Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nden ya da www.nikehalisahaligi.com üzerinden kayıt yapabilecek.
Türkiye'nin en geniş katılımlı Halı Saha Ligi olan ve 8.kez gerçekleştirilecek organizasyon, bu yıl lise ve büyükler olmak üzere 2 kategoride düzenlenecek.
Lise kategorisinde 1998 - 2002 yılı doğumlu sporcular, Büyükler kategorisinde 1981 - 1997 yılı doğumlu sporcular yer alabilecek. Her sezon ortalama 45 bin sporcunun katıldığı ligde, il müsabakalarının ardından Bölge ve Süper Bölge elemeleri yapılacak. 2 kategorinin 8'er takımı finallerde yer alma hakkını kazanacak.
Son başvuru tarihi 2 Ekim 2016 olan ligde müsabakalar 10 Ekim tarihinde başlayacak. Katılımcılar başvurularını online olarak www.nikehalisahaligi.com adresinden yapabilecek. Fikstürlere ilişkin detaylar 7 Ekim tarihinden itibaren www.nikehalisahaligi.com üzerinden ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlükleri web sayfalarından takip edilebilecek. Ayrıca katılımcılar, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlükleri ile iletişime geçerek fikstürler hakkında bilgi alabilecek.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2016, 16:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284