banner358

Rektör Akgül “Kadın-Erkek Basketbol Takımlarımızın Başarısı Bize Gurur Verdi”

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, katıldıkları müsabakalarda dereceye giren Beden Eğitim ve Spor Yüksekokulu Kadın ve Erkek Basketbol takımlarını makamında kabul etti.

Rektör Akgül “Kadın-Erkek Basketbol Takımlarımızın Başarısı Bize Gurur Verdi”

09-14 Aralık 2018 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Üniversitelerarası 2. Lig Basketbol müsabakalarında ikinci olan Erkek Basketbol takımı ile aynı müsabakalarda üçüncü olan Kadın Basketbol takımı temsilcileri Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül’ü ziyaret etti. Beden Eğitim ve Spor Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Fevzi Kılıçel, takım antrenörleri Dr. Öğr. Üyesi Erhan Devrilmez ve Dr. Öğr. Üyesi Recep Soslu’nun yanı sıra takım kaptanları Oğuzhan Özen ile Fatma Gülten Koka’nın katıldığı ziyarette müsabakalarda kazanılan kupalar Rektör Akgül’e takdim edildi.
Rektör Prof. Dr. Mehmet Akgül, müsabakalar sonucunda elde edilen başarının Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi ailesini mutlu ettiğini belirterek, “Üniversitemizin kadın ve erkek basketbol takımlarının kazanmış oldukları kupa şahsım ve üniversitemiz adına gurur verici bir başarı oldu. Takım antrenörlerimiz ve takım kaptanlarımızı tüm takım adına tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285