Vali Meral, Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Yeni Binasını İnceledi

Vali Fahri Meral, yapımı tamamlanarak yeni yerinde hizmet vermeye başlayan İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.

Vali Meral, Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Yeni Binasını İnceledi

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Vali Fahri Meral, İl Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binasında incelemelerde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ve şube müdürlerinin refakatinde gerçekleşen ziyarette Vali Fahri Meral bina ve bölümleriyle ile ilgili bilgiler aldı. Devletimizin imkânlarıyla daha iyi şartlarda hizmet sunmayı amaçladıklarını ifade eden Vali Meral,  “İlimiz eğitim öğretim faaliyetlerini daha iyi şartlarda yürütmek için şehrimiz yeni bir binaya kavuştu. Toplantı salonları, yemekhanesi, arşivleme sistemi ve birim odalarıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü daha iyi imkânlarla çalışmalarını yürütüyor. Karaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binası şehir merkezine yakınlığı ile de halkımıza ulaşım noktasında kolaylık sağlayacak. Karaman, kurumlarımızın destekleriyle güzel bir hizmet binasına sahip oldu. Günden güne artan devletimizin imkânlarıyla okullarımız kadar kurum binalarımızda da imar ve inşa çalışmaları devam ediyor. Hizmet binamızın eğitim öğretim çalışmaları için şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İdari birimleri, konferans salonunu, yemekhaneyi inceleyen Vali Fahri Meral, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ve il milli eğitim müdürlüğü yöneticileriyle bir toplantı gerçekleştirdi.

Ziyaret, günün anısına çekilen fotoğraflarla son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285