İlimizin Hak Ettiği Konuma Gelmesi İçin Toplandılar

İlimizin daha da gelişmesi, büyümesi ve hedefleri konusunda düzenlenen ve İlimiz Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı toplantı 16 Ağustos 2018 Perşembe günü yapıldı.

İlimizin Hak Ettiği Konuma Gelmesi İçin Toplandılar

Toplantıya AK Parti Karaman Milletvekilleri Dr. Recep Şeker, Av. Selman Oğuzhan Eser, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, AK Parti İl Başkanı Mehmet Er, oda ve sivil toplum kuruluşlarından temsilciler katıldı.
Son günlerde ülkemiz ekonomisine yönelik oynanan siyasi oyunlarla ilgili yapılan basın açıklamasında şu ifadelere yer verildi: “Türkiye, Gezi Parkı Olayları ile başlayan daha sonra 17-25 Aralık Ekonomi Darbesi ve 15 Temmuz Darbe Girişimi ile devam eden süreçte baskı altına alınmaya çalışılmış, son 16 yılda bir kalkınma sürecine giren ülkemiz, çeşitli yöntemlerle engellenmeye çalışılmıştır. Türkiye’nin yerli ve milli politikalar uygulamasını istemeyen karanlık güç odakları, ellerindeki tüm imkânları kullanarak Türkiye ekonomisine saldırmaya ve hain emellerini Türkiye’ye dayatmaya devam etmektedir. Geçmiş dönemlerde uygulamaya geçirdikleri senaryolardan sonuç alamayan şer şebekeleri, bugün de döviz kurları üzerinden ülkemize ağır bir ekonomik saldırı başlatmıştır. Ülkemize, bütün bu saldırılara karşı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde dik duruş sergilemiş ve bütün bu engellemeleri bertaraf etmeyi başarmıştır. Bizler, son dönemde ülkemizin maruz kaldığı, hiçbir ekonomik kaide ile açıklanmayan etik dışı siyasi oyunları en ağır şekilde kınıyoruz. Çıktığımız uzun yolda, milli ekonomi modelimizi hedef alan tüm saldırılara karşı, sonucu ne olursa olsun Sayın Devlet Başkanımızın ve ekonomik yönetimimizin sonuna kadar arkasında olduğumuzu beyan ediyoruz. Bu ekonomik savaşı kaybetmeyeceğiz. Dik ve kararlı duruşumuzdan ödün vermeyeceğiz. 15 Temmuz Darbe girişiminde de olduğu gibi zor zamanlarda kenetlenmeyi bilen halkımız, alt edilemeyeceğini bir kez daha tüm dünyaya gösterecektir. Rehavete düşmeden işimizin başında olacağız ve üretime devam edeceğiz. Bu hususta devletimize ve halkımıza güvenimiz tamdır. Bu kutlu mücadelede üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Ülkemize açılan bu ekonomik savaşa karşı kararlılıkla, devletimizin ve Cumhurbaşkanımızın yanında yer aldığımızı kamuoyuna saygıyla arz ederiz”
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Göregen
Mehmet Göregen - 3 yıl Önce

Sayın güzel halkımızın değerli saygıdeğer. Belediyemizin Başkanı su sorununu ne zaman çözersiniz. sizlerden istiramım bir çözer seniz inaninki bizleri menmun edersiniz. Sayın başkanım biliyorsunuzki su hayattır. Onun içindirki imanın yarısı temizliktir. Bunu sümerde yaşıyoruz.sümer mah.sinde su daima kesinti oluyor. Ortalama 3.yıldır. Bu yıl dahada yoğunlaştı Allah için bizahmet yapacağınıza inanıyorum saygılar

SIRADAKİ HABER

banner284

banner285