Vali Tapsız’dan Sanayici Ve İşadamlarına Çağrı: Şehit Ve Gazilerimizin Ailelerine Sahip Çıkalım

Vali Süleyman Tapsız, ilimizin önde gelen sanayici ve işadamlarıyla bir araya geldi.

Vali Tapsız’dan Sanayici Ve İşadamlarına Çağrı: Şehit Ve Gazilerimizin Ailelerine Sahip Çıkalım
Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirilen toplantıya; Vali Tapsız’ın yanı sıra Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne de katıldı.
15 Temmuz akşamı yaşanan darbe girişimi sonrasında cuntacı darbecilere karşı ülke ve vatan savunması yaparken şehit olan ve yaralanan vatandaşlarımızın aileleri için düzenlenen, 15 Temmuz Dayanışma Kampanyası çerçevesinde sanayici ve iş adamları ile Ticaret ve Sanayi Odasında bir toplantı gerçekleştirildi.
Vali Tapsız toplantıdaki konuşmasına; 15 Temmuzun Türkiye tarihi açısından bir milat olduğunu dile getirerek darbe girişimi sırasında şehit olanlara vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, geride kalanlarına sabırlar dileyerek başladı.
Başbakanlık genelgesi ile Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizde de şehit ve gazi aileleri için yardım kampanyası başlatıldığını dile getiren Vali Tapsız, şehitlerimiz ve gazilerimizin emanetlerine devlet olarak her zaman sahip çıkacaklarını belirterek, aynı duyarlılığı ve hassasiyeti ilimizin önde gelen sanayici ve işadamlarından da beklediklerini söyledi.
Ülkemizin yaşadığı bu en uzun ve karanlık gecesinde, ülkemizin birliği ve bekası için canlarını siper ederek şehit olan vatandaşlarımız ve yaralılarımızın ailelerine yönelik olarak başlatılan kampanyanın, tüm yurt sathında devam ettiğini söyleyen Vali Tapsız, kampanya çerçevesinde tüm Karamanlılardan olduğu gibi sanayici ve iş adamlarından da destek beklediklerini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284