banner358

Görme Engelli Yarismaci Mustafa Yilmaz Jüri Üyelerini Duygulandirdi

Kanal 7 ekranlarinda yayinlanan Gönülden Sesler adli ilahi yarismasina ilimizden katilan görme engelli yarismasi Mustafa Yilmaz’in hüzünlü hayat hikâyesi ve okudugu ilahi jüri üyesi Ikbal Gürpinar’i gözyaslarina bogdu.

Görme Engelli Yarismaci Mustafa Yilmaz Jüri Üyelerini Duygulandirdi

Her hafta Pazar aksami canli olarak yayinlanan yarismanin geçtigimiz haftaki bölümünde Mustafa Yilmaz’in seslendirdigi ilahiyle duygulanan jüri üyesi Ikbal Gürpinar, “Mustafacigim nolur beni yanlis anlama. Bu sana acidigimdan, senin için üzüldügümden akan gözyaslari degil. Çok etkilendim. Seni çok sevdik. Hatta ben Konya elemelerine gelememistim. Senden bahsetmisti. Mustafa Bey ve Yildirim Bey. Seni çok çok seviyorum. Hepimizin bir imtihani var. Ama ne beni etkiledi biliyor musun. Türkiye’de Kimse Yok mu programini yaparken hep ben terk edilmis kadinlarin evine gittim. Çocuklari hastaysa, engelliyse ne yazik ki bizim kocalarimiz birakip gidiyorlar. Daha kötü bir söz söylemek lazim ama Ramazandayiz. Kötü konusmamamiz lazim. Birakip gidiyorlar çok çok üzülüyorum. Onun engeli Allah tarafindan gönderilmis bir engel. Ne kadinin suçu var burada nede adamin. Neden böyle yapiyorlar. Neden babam birakip da gitti diye artik üzülmemeni rica ediyorum. Bundan sonra nasil daha mutlu bir Mustafa olabilir. Aileni sen geçindiriyorsun. Bu yarismada ne olursa olsun. Insallah bolca puan verirler ve iyi biz suanda oy kullanmiyoruz. Ne olursa olsun her zaman yaninda oldugumuzu bilmeni istiyorum. Senin dügününü ben yapmak istiyorum” dedi.
Tasavvuf Sanatçisi ve Ilahiyatçi Mustafa Demirci, Kanal 7 Televizyonu’nun sevilen ismi Ikbal Gürpinar ve Türk Sanat Müzigi sanatçisi Yildirim Bekçi’den olusan jüri üyelerinin takdirini alan Mustafa Yilmaz, “Karaman’daki görme engellilere isik olma adina ben buradayim. Birinci olmak iddiasinda degilim. Bizim özellikle Karaman’da birçok eksiklerimiz var engelliler noktasinda. Ben bu nokta için buradayim. Halkimiz o firsati verirse, o isigi yakarsa benim için ne mutlu bana” dedi.
Mustafa Yilmaz’a destek olmak isteyenlerin 205 yazip 2353’e mesaj göndermeleri gerekiyor.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285