banner329

Karamanlı Emlakçı Referandum Adağını Yerine Getirdi

Karaman’da bir esnaf referandum için sözünü verdiği adağı yerine getirerek etli pilav döktürüp vatandaşlara dağıttı.

Karamanlı Emlakçı Referandum Adağını Yerine Getirdi

Gazipaşa Bedesten Çarşısında emlakçı dükkanı bulunan 80 yaşındaki Ahmet Gülseven, 16 Nisan’da yapılan referandumda 'Evet' çıkması halinde verdiği adak sözünü yerine getirdi. Gülseven, satın aldığı 5 koyunu kestirdikten sonra etiyle etli pilav döktürerek vatandaşlara dağıttı. 
Verdiği adak yemeğinde konuşan Ahmet Gülseven, "Referandumdan önce bir söz verdim. Eğer referandumdan 'Evet' çıkarsa 5 koyun keseceğim diye bir adakta bulundum. Bugün verdiğim bu adak sözünü yerine getiriyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın yurdumuza, vatanımıza en iyi şekilde hizmet edebilmesi için bu yemeği veriyorum. Allah Cumhurbaşkanımızı kazadan beladan korusun" dedi.
Esnafın verdiği adak yemeğine katılan Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan ise, "Karamanımızın Sayın Cumhurbaşkanımıza karşı, sevgisi ve hoşgörüsü çok yüksektir. Cumhurbaşkanımızın ülkemizin başından eksik etmesin, daha güzel hizmetler, hem şehrimize hem de ülkemize, dünya da Türkiye’nin hak ettiği yeri alabilmesi için canla başla çalışmasından dolayı, bir esnafımız bir kurban kesme söz vermiş. Bugün bu sözünü yerine getirdi ve biz de katıldık. Gerçekten mutluluk verici bir durum. Şöyle baktığım zaman Sayın Cumhurbaşkanımıza karşı olan sevgiyi, coşkuyu görmek bizleri mutlu ediyor. Dünyanın birçok yerinde Cumhurbaşkanımıza nasıl gönülden bağlılarsa Karamanımız da Cumhurbaşkanımıza gönülden bağlıdır" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285