banner339

Köylere Hizmet Götürme Birligi Meclis Toplantisi Yapildi

Karaman Ili Merkez Ilçesi Köylerine Hizmet Götürme Birligi 2011 Dönem basi Olagan meclis toplantisi geçtigimiz gün Valilik Toplanti salonunda gerçeklestirildi.

Köylere Hizmet Götürme Birligi Meclis Toplantisi Yapildi

 

Toplantiya Vali Yardimcisi Mehmet Yüce, Il Özel Idaresi Genel Sekreteri M. Salih Baldiz, Il Genel Meclis Baskani Mustafa Bayir, Mahalli Idareler Il Müdürü Abdullah Sahiner, Karaman Ili Merkez Ilçesi Köylerine Hizmet Götürme Birligi Baskani Muzaffer Özdal, Merkez Ilçe Il Genel Meclis üyeleri, Muhtarlar Dernegi Baskan ve üyeleri ile Birlige üye köy muhtarlari katildi.

Vali Yardimcisi Mehmet Yüce toplantida yaptigi açilis konusmasinda, KÖYDES yatirimlarinin ana hedefi üzerinde durarak, yatirimlarda izlenen yola ve önceliklere deginerek programlarin gerçeklestirilmesi asamasinda destek olan kurum ve çalisanlarina ve muhtarlara tesekkür etti.

Toplantida gündem maddeleri görüsülerek Meclis 1. ve 2. Baskan Vekilleri ile iki kâtip üye seçimi yapildi.

Gizli oyla yapilan birlik encümen üyeligine 6 aday basvururken, Adaylardan Il Genel Meclis üyeleri Mustafa Bayir 70, Adem Kapar 67, Beydili Köyü muhtari Erol Öztürk 44, Burhan Köyü muhtari Mustafa Yarlibucak’da 48 oy alarak bir yilligina birlik encümen üyeligine seçilen isimler oldu.

Köy muhtarlarinin köyleriyle ilgili sorunlarini da dile getirdigi toplantida dilek ve temennilerin ardindan Polis evinde Köylere Hizmet Götürme Birligi tarafindan verilen yemekle sona buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285